راه های تماس :
1 ابتدا با شناسه کاربری خود وارد سایت شوید
2 روی کلید سبز رنگ بالای سایت کلیک کنید
3منوی ارسال پست جدیدرا کلیک کنید .
  • ساعات مجاز برای تماس : 10 تا 16
  • روزهای کاری : شنبه تا 4شنبه
  • ایمیل : data(@)rastchin.com

اگر مشکل شما همچنان برقرار است یا سوالات دیگری دارید می توانید با تلگرام ما در ارتباط باشید

پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به راستچین کردن قالب ها و موارد مشابه بررسی و پاسخ داده می شود
با سلام و عرض ادب
موقعی که محصولی رو انتخاب می کنم و می خوام مراحل خرید رو تکمیل کنم در صورتی که بدون پر کردن آدرس ",ویرایش اطلاعات فاکتور " و "ویرایش آدرس ارسال کالا " در پایین صفحه قوانین و مقرارت و شیوه ارسال و شیوه پرداخت رو انتخاب کنم و برروی دکمه " نهایی کردن خرید " کلیک کنم بجای دادن توضیح یا پیغام با چندین پیغام خطا روبرو میشم . لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید . چون انشاله می خوام فروشگاه رو به درگاه پرداخت هم وصل کنم . و تمام مراحل خرید از ابتدا سفارش تا دریافت فاکتور خرید و ایمیل ارسال شده باید بدرستی انجام و با ظاهری مناسب نمایش داده شود .
تصویر پیغام خطا رو پیوست کردم .

در ضمن یه موردی هست که می خواستم هزینش رو بفرمایید و برام انجام بدین .
می خواستم اگه امکانش براتون باشه قالب پاسارگاد و ویرچومارت (بصورت خام و بدون نمونه ها ) رو با ماژول های اون بجای هسته فعلی بصورت مجزا برام رو هسته سایت خودم نصب کنید .
من خودم سایتی رو تکمیل کردم و می خوام راه اندازی کنم . ترجیح میدم فروشگاه هم روی همون هسته جوملا اجرا بشه . یعنی می خوام بجای دو هسته جوملا یگ هسته داشته باشم .
پنج تا ده محصول بیشتر ندارم و می خوام فقط برای بخش فروشگاه سایت از قالب شما استفاده کنم .
در صورت امکان هزینه انجام کار رو بفرمایید تا انشاله بعد از توافق و پرداخت زحمت اون رو برام بکشین .
پیوست (1)
  1. محمد حسین موسوی
  2. افزونه ها
  3. شنبه, 16 دی 1396
پاسخ صحیح Pending Moderation
0
رای
لغو
سلام

مورد1 :
خطایی که مشاهده می کنید خطای مهمی نیست و نمایش خطای سایت رو روی simple یا none قرار بدید تا مخفی بشه
زمانی که آدرسی وارد نشده باشه، صفحه مجدد به فرم ورود اطلاعات برمیگرده (تصویر پیوست) تا کاربر اطلاعات رو وارد کنه

مورد 2 :
لینک سایت قبلی رو ندادید اما چیزی که متوجه شدم این هست که باید "همه جداول مربوط به ویرچومارت" در سایت قبلی رو به قالب پاسارگاد منتقل کنیم.
در مورد هزینه، شماره تماس ارسال کنید
پیوست (1)
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. افزونه ها
  3. # 1
0
رای
لغو
با سلام و عرض ادب مجدد ، درخواستی رو مبنی برانتقال قالب پاسارگاد و ویرچومارت و ماژول های اون به هسته جوملا سایت خودم داده بودم . نظرم عوض شد فعلا نمی خوام اینکار رو انجام بدم . شاید به دلیل اینکه با ویرچومارت روی این قالب مشکلاتی رو دارم . فعلا ترجیح میدم هسته سایت و هسته فروشگاه جدا از هم باشن .
مشکل اول :
من روی ویرچومارت مجموعه های قبلی رو پاک کردم و مجموعه ای به نام " محصولات آتی " رو ایجاد کردم و سه تا محصول به اون اختصاص دادم . به محض اینکه اینکار رو می کنم قالب دچار چند مشکل میشه . توضیحات کامل تر:
ماژولی به نام "محصولات آتی " در بخش ماژول ها فعال هست . در موقعیت content_main1 ، این ماژول محصولاتی که قبلا در سایت قرار داده شده رو نشان میده ، مثلا الان دو تا کفش که مروبط به مجموعه کفش هست رو نشان میده ، ولی اگر من تو یکی از مجموعه ها مثلا همین مجموعه کفش محصول جدیدی رو اضافه کنم و عکسی رو برای محصول در نظر بگیرم و مجموعه رو به ماژول در بخش مربوطه معرفی کنم اون رو نشون نمیده . یا اگر مجموعه جدیدی رو ایجاد کنم و تو اون مجموعه چند محصول اضافه کنم و اون مجموعه روبه ماژول معرفی کنم محصولات رو نشون نمیده . یعنی فقط محصولات مجموعه های که قبلا ایجاد شده رو نمایش میده . شما برای تست می تونید مجموعه "محصولات آتی" رو به ماژول معرفی کنید ببینید خروجی در ضفحه اول به چه شکل هست .
اول فکر کردم شاید من تنضیمات ویرچومارت رو دست زدم که ماژول درست کار نمی کنه . امروز یکبار دیگه قالب خام رو نصب کردم و مجددا مجموعه های اضافی رو پاک کردم و مجموعه ای به نام "محصولات آتی " رو از بخش مجموعه های ویرچومارت ایجاد کردم و به اون سه تا محصول رو اضافه کردم ولی دیدم اینبار علاوه بر اینکه ماژول محصول رو نشان نمیده یه پیغام خطا هم در صفحه اول نمایش میده . در حال حاضر ماژول دو تا کفش از مجموعه کفش رو داره نمایش میده . این مجموعه قبلا ایجاد شده . تصویر خطا رو پیوست کردم . اسم تصویر به نام " محصولات آتی " هست که می تونید ببینید .

مشکل دوم :
همانطور که گفتم مجموعه های دمو رو پاک کردم و مجموعه جدیدی رو در ویرچومارت با نام "محصولات آتی " ایجاد کردم و براش سه تا محصول تعریف کردم . وقتی از منوها روی منو نمایش محصولات سایت کلیک می کنم ، در صفحه نمایش محصولات سه تا محصول مربوط به مجموعه ای که ساختم یعنی محصولات آتی نشان داده میشه ولی پیغام خطایی کنار نام و تصویر محصول نمایش داده میشه . تصویر مشکل رو با نام "صفحه محصولات" پیوست کردم . اگر پیغام خطاها مهم نیست بفرمایید تا نمایش خطای سایت رو روی simple یا none قرار بدم تا مخفی بشن .

مورد 3 :
می خواستم محبت کنید و در فوتر سایت لینک سایتتون رو بردارین چون قالب رو برای مشاهده شریکم دارم آماده می کنم و ایشون نمی خوان لینک سایتی زیر قالب باشه . ممنون میشم اگه اینکار رو بکنید چون به این صورت امکان استفاده از قالب برامون وجود نداره . اگر نیاز به پرداخت مبلغ اضافه تر هست بفرمایید .

مورد 4 :
وقتی قالب رو روی گوشی خودم از طریق مرورگرها باز می کنم به انگلیسی کلمه menu در بالا درج شده . لطفا اسم انگلیسی menu رو پاک بفرمایید چون قالب فارسی هست . همون نشان مخصوص منو کفایت می کنه . ممنون

من با توجه به تعریف و تمجیدی که بابت خدمات پشتیبانی شرکت شما شنیدم تصمیم گرفتم خرید چند ساله خودم از پی سی تمپلیت رو رها کنم و مزاحم شما بشم . خواهش می کنم بجهت اینکه قالب برامون قابل استفاده باشه جهت رفع مشکلات همکاری بفرمایید ، حتی اگر مواردی در حین همکاری ما از این به بعد بود و جزو مشکلات مجموعه نبود و نیاز به پرداخت هزینه بود مبلغ هزینه رو بفرمایید تا کار انجام بشه و قالب قابل استفاده گردد .
با تشکر صمیمانه از شما
موفق باشین
پیوست (2)
ارجاعات
  1. http://virtu1.persianbees.ir
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. افزونه ها
  3. # 2
0
رای
لغو